» Kilka słów o placówce

KILKA SŁÓW O PLACÓWCE

Kilka słów o nas?

W pierwszych latach życia dzieci uczą się poznawać świat głównie poprzez zabawę. Wiedząc o tym, dokładamy należytej staranności, by stopniowo zapoznawać maluchy z otaczającą  rzeczywistością, podczas szeregu interesujących a przede wszystkim rozwojowych zajęć.

Dlaczego my?

Chcesz wrócić na rynek pracy, a nie masz z kim zostawić malucha? Chcesz żeby Twoja pociecha rozwijała się razem z innymi dziećmi?

Żłobek ?Bayerek? w Grudziądzu  to instytucja opiekuńczo ? wychowawcza świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

Przyjmujemy dzieci od 20 tygodnia do lat trzech. Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dziecka, rozwijamy ich zainteresowania , talenty, uczymy samodzielności.

Aby móc realizować powyższe zadania oddajemy do dyspozycji przestronne, nowocześnie urządzone sale dydaktyczne. Każda z nich ma wyodrębnione miejsce do leżakowania oraz bezpośredni dostęp do toalet.

Nasz żłobek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych.

Posiadamy plac zabaw dostosowany do wieku dzieci, a dodatkowym atutem naszego żłobka jest wewnętrzny plac zabaw ( ze zjeżdżalniami i  basenem z kulkami), interaktywny dywan, własna kuchnia, oraz profesjonalna opieka pod okiem doświadczonej kadry.

Warto podkreślić, że każda z sal jest wentylowana i klimatyzowana, ponadto objęta monitoringiem do którego rodzice mają dostęp poprzez indywidualne hasło i login.

Prowadzimy zajęcia edukacyjne , których czas trwania i treści są adekwatnie dobrane do wieku i możliwości dzieci.

Placówka czynna  od poniedziałku do piątku , w godz. 6:30-16:30.

Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko !