Kadra

mgr Emilia Szumotalska

Dyrektor ds dydaktycznych

Ukończyłam studia magisterskie na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej  w Bydgoszczy na kierunku oligofrenopedagogika. Studia licencjackie ukończyłam na kierunku psychopedagogika.W trakcie studiów odbyłam praktyki zawodowe w szkole podstawowej  oraz warsztatach terapii zajęciowej. Prace w placówce podjęłam w 2010r. na stanowisku pomocy nauczyciela. We wrześniu  2011 roku zostałam wychowawcą jednej z grup z przedszkolnych, podejmując jednocześnie studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W październiku 2013r rozpoczęłam studia z zakresu zarządzania oświatą.

Od marca 2015 jestem również dyrektorem Niepublicznego Przedszkola ” Dobre Przedszkole”.

Karolina

Opiekunka dziecięca

Moją pracę z dziećmi zaczęłam w 2017 r jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. Obecnie jestem Opiekunką dziecięcą w Żłobku. Jestem cierpliwą, zawsze uśmiechniętą osobą z pozytywnym nastawieniem do życia i otaczających mnie ludzi. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.

Karolina

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia licencjackie o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia magisterskie o specjalności opiekuńczo-wychowawczej w Toruniu. W sierpniu uzyskałam stopień nauczyciela kontraktowego. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego.

Ewa

Opiekunka dziecięca

Rozpoczęłam pracę w żłobku, ponieważ z opieki nad dziećmi czerpie wiele radości i satysfakcji. Lubię dzieci, dlatego zdobyłam wykształcenie w tym kierunku. Ukończyłam studia magisterskie w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Gdańsku na kierunku pedagogika o specjalności opiekuńczo -wychowawczej. Byłam wolontariuszką w Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego. Jestem miłą i pogodną osobą. Staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Lubię zwierzęta, a wolny czas spędzam na świeżym powietrzu jeżdżąc na rowerze.

Agnieszka

Opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, uzyskałam tytuł licencjata z pedagogiki o specjalności opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju. Obecnie studiuję na drugim roku studiów magisterskich na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, Uzyskane certyfikaty:
– wychowawca wypoczynku dla dzieci i młodzieży,
– animator czasu wolnego.
W pracy z dziećmi jestem pomysłowa i uśmiechnięta.

Korina

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika opiekuńcza. Uzyskane certyfikaty:
– animator czasu wolnego
– wychowawca wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
Jestem osoba miłą, wesołą, odpowiedzialną i bardzo lubię pracę z dziećmi.

Anita

Opiekunka dziecięca

Z wykształcenia jestem opiekunką dziecięcą. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcje, gdyż codziennie mogę obserwować ich rozwój i nabywanie nowych umiejętności. Jestem osobą cierpliwą, przyjazną, opiekuńczą i ciepłą.

Prywatnie bardzo lubię spędzać wolny czas ze swoją córką. Najczęściej aktywnie w ruchu, bo „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Justyna

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam Liceum Medyczne Opiekunek Dziecięcych. Praktykę zawodową odbyłam w Domu Małego dziecka oraz w żłobku. Pracowałam w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Białochowie. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Jestem osobą sumienną, wesołą, odpowiedzialną i obowiązkową. Lubię wspólne zabawy z dziećmi i ruch na świeżym powietrzu. Czas wolny spędzam z rodziną oraz na czytaniu książek.

Dorota

Opiekunka dziecięca

Posiadam wykształcenie średnie techniczne, ukończyłam kurs na opiekunkę dziecięcą w żłobku. Z dziećmi pracuje od dwóch lat i uwielbiam tę pracę. Prywatnie jestem mamą dorosłego już syna i niepoprawną optymistką. Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, spacerować i pływać.

Agnieszka

Opiekunka dziecięca

Posiadam wykształcenie średnie z maturą w 2006 r ukończyłam III Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu oraz kurs na opiekunkę dziecięcą w żłobku. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Uważam, że najlepszą nagrodą za pracę jest uśmiech dziecka. Prywatnie jestem mamą dwóch synów w wieku 5 i 7 lat. Staram się być na co dzień pogodna i uśmiechnięta. Interesuję się sportem oraz
muzyką.

Ania

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam Technikum Ekonomiczne ze specjalizacją „bankowość” w Olecku, kurs opiekunki dziecięcej w żłobku oraz kurs pierwszej pomocy. Jestem osobą ciepłą, energiczną i pracowitą o optymistycznym nastawieniu do życia i ludzi. W pracy z
dziećmi kieruję się przede wszystkim tym, że każde z nich jest inne, wyjątkowe i zdolne, a moim celem jest odkrycie w nich tego co najlepsze i to co je wyróżnia. Opieka nad dziećmi sprawia mi wiele radości, pokazuje świat z zupełnie innej perspektywy i daje poczucie spełnienia. Ogromną satysfakcje daje mi ich małe, a zarazem wielkie codzienne osiągnięcia i sukcesy.

Julia

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz kontynuuję studia drugiego stopnia. Odbyłam różnego rodzaju praktyki uczelniane, które umożliwiły mi zdobycie odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Jestem osobą cierpliwą, wykazującą się dużą troską o podopiecznych. Czas spędzony z dziećmi daje mi wiele radości oraz zadowolenia z pracy.

Sandra

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia licencjackie jako politolog na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” oraz 2-letnie studium na kierunku „opiekunka dziecięca”. Odbyłam również kurs pierwszej pomocy. Od grudnia 2017 pracuje jako pomoc nauczyciela w grupie żłobkowej. Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą i rzetelną. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Wolny czas spędzam z rodziną i przyjaciółmi.

Elwira

Opiekunka dziecięca

Z wykształcenia jestem technikiem BHP. Ukończyłam 2-letnie studium na kierunku opiekunka dziecięca, a także kurs pierwszej pomocy. Od maja 2017 prowadzę grupę „Skrzaty” w której pełnię funkcję opiekunki. W pracy staram się być osobą odpowiedzialną, rzetelną i pracowitą. Praca ta daje mi dużą satysfakcję. Czas wolny spędzam z rodziną oraz spotykam się ze znajomymi.

Katarzyna

Opiekunka dziecięca

Z wykształcenia jestem opiekunką dziecięcą. Przez 3 lata byłam wolontariuszką w świetlicy „Przystań” należącej do Grudziądzkiego Centrum Caritas.
W pracę z dziećmi wkładam całe serce. Powierzone mi zadania zawsze wykonuje na 100%. Jestem osobą odpowiedzialną, pomocną i zawsze uśmiechniętą. Widząc rozwój i postępy moich wychowanków czuje ogromne zadowolenie z wykonywanej pracy.

Agnieszka

Opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Zawodowej o kierunku Opiekunka dziecięca. W żłobku pracuje od kwietnia 2017.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Uwielbiam ich ciekawość świata, entuzjazm i spontaniczność. W kontaktach z dziećmi kieruję się empatią, cierpliwością i szacunkiem. Z dumą obserwuje ich codzienne postępy w różnych obszarach, które wynagradzają trud tej pracy.
W życiu staram się być optymistycznie nastawiona do świata. Prywatnie szczęśliwa mama i żona.

Anna

Opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Opiekunek Dziecięcych w Bydgoszczy. Ukończyłam kierunek: Terapeuta zajęciowy.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Jestem osobą uczciwą, a praca z dziećmi sprawia mi dużą przyjemność.

PLACÓWKA Kadra